Strata výkonu, vysoké emisie, vysoká spotreba paliva, rachotivé zvuky?

Dieselové a benzínové aditíva
02/12/2020
Čistenie a regenerácia DPF filtra
12/10/2021
Show all

Strata výkonu, vysoké emisie, vysoká spotreba paliva, rachotivé zvuky?

Strata výkonu, vysoké emisie, vysoká spotreba paliva, rachotenie zospodu vozidla? Máte jeden z týchto príznakov? Môže to byť spôsobené práve nesprávnou funkciou katalyzátora, lambda sondy, zanesením výfukového systému. Počas prevádzky vozidla sa usádzajú nečistoty ako v katalyzátore, tak i na lambda sonde. To spôsobuje výrazne zvýšenú spotrebu paliva, postupnú stratu výkonu motora a zvýšené emisie ako je oxid uhoľnatý a uhľovodíky, ktoré značne znečisťujú naše životné prostredie. Unikátna formula Oxicatu funguje tak, že špeciálne aktívne zložky produktu nezhoria v spaľovacej komore. Postupne sa tak dostávajú do celého výfukového systému. Oxicat tak preniká do zvyškov nečistôt a postupne ich rozpúšťa behom prevádzky vozidla.
 
 
OXICAT - Čistič lambda sondy a katalyzátora
Oxicat je najnovší technologický produkt špeciálne vyvinutý tak aby prekonával súčasné normy ekológie. Oxicat rozpúšťa živicu, gumu a sadze na lambda sonde a v katalyzátore. Je určený pre benzínové, dieselové a tiež hybridné systémy. Je ideálny hlavne pre 4-taktné motory. Po bezpečnom vyčistení lambda sondy zaisťuje jej správnu funkciu čo má za následok optimalizovanie chodu motora, spotreby a emisií.
– Rozpúšťa živicu gumu a sadze na lambda sonde a v katalyzátore.

– Efektívne čistí celý výfukový systém, vrátane turbodúchadlo či EGR ventil

– Po bezpečnom vyčistení lambda sondy zaisťuje správnu funkciu, o má za následok optimalizovanie chodu motora, spotreby a emisií.

– Je určený pre benzínové, dieselové a tiež hybridné systémy.

Aplikácia produktu OXICAT je jednoduchá, prípravok jednoducho pridajte do palivovej nádrže pred natankovaním. 250 ml postačuje na 60l paliva. Odporúčame OXICAT používať každé 3 mesiace.

Použite OXICAT pred emisnou kontrolou! Pri tankovaní pridajte OXICAT do palivovej nádrž benzínového/dieselového vozidla. Nemiešajte s inými aditívami a čističmi. Dodržujte dávkovaní! Odporúčame pred emisnou kontrolou vyjazdiť celú nádrž s produktom OXICAT pri vyšších otáčkach .

OXICAT – Oxygen Sensor & Catalytic Converter Cleaner

Rozpúšťa živicu gumu a sadze na lambda sonde a v katalyzátore.
Efektívne čistí celý výfukový systém, turbodúchadlo či EGR ventil.
Optimalizuje chod motora, spotrebu paliva a emisie.
Je vhodný pre benzínové, dieselové a tiež hybridné systémy.
Chcem vyčistiť katalyzátor, lambda sondu, ...

Comments are closed.